Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Diversey

Diversey logo

Ünvan

Diversey Kimya San. Tic. A.Ş.

Hakkında

İşimizin basit bir tanımla ortamları temiz tutmak için gerekli tüm şeyleri sağlamak olduğunu düşünmek kolaydır. Ancak şirketimizin gerçek ölçütü kaç galon yer cilası ya da cam temizleyicisi sağladığımızda yatmıyor. Genellikle en iyi çözümler bir şişe içinde gelmez.

Bizim gerçek değerimiz müşterilerimizin sorumlarını çözme ve onların yaşamlarını kolaylaştırma kabiliyetimizde saklıdır.

Müşterileri anlamak… Onların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmek… Değişimi öngörmek ve onu kucaklamak… - özellikle bu müşterilerimize daha iyi hizmet vermek anlamına geliyorsa. Bu beş kuşaktır benim ailemin iş felsefesi olagelmiştir. Ve gelecekteki kuşaklar için de öyle kalmaya devam edecektir.

Bu “müşteri-odaklı” felsefe öyle derin bir şekilde benimsenmiştir ki bizi S.C. Johnson & Son, Inc.’ten kopmaya ve kendini tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya adamış bize ait bir şirket kurmaya yöneltmiştir. Aynı zamanda piyasaya daha bütünlüklü hizmet seçenekleri sunmak amacıyla kendimizinkinden çok daha büyük bir şirketi satın almaya bizi yönlendirmiştir.

Johnson Diversey yeni bir şirket olabilir ancak tüm diğer Johnson aile şirketleri gibi o da zengin bir aile değerleri mirası üzerine kurulmuştur. Biliyoruz ki en büyük varlığımız insanlarımızdır, çünkü onlar üstün müşteri çözümlerimizi sunmamız için vazgeçilmez unsurlardır.

Gerçek anlamda müşterilerle ortaklık anlayışı içinde çalışmak dünyanın pek çok ülkesindeki pek çok endüstrinin kendine has problemlerini çözebilmemiz için tek yoldur. Her müşterinin kendine has olması kadar bir tek şey evrensel olmaya devam eder. Temiz olmak bir amaca giden yoldur, ancak amacın kendisi değildir. Aslında bu sadece bir başlangıçtır.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.diversey.com.tr
E-Posta:
Telefon:(216) 463 91 95
Faks:(216) 463 95 79
Adres:İçerenkoy Mah. Huzur Hoca Sok. No:84 Kadıköy/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor