Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Tunahan İnşaat

Tunahan İnşaat logo

Ünvan

Tuna - Han İnşaat Ltd. Şti.

Hakkında

İnşaat sektöründe 1996 yılından bu yana Adapazarı'nın Karasu İlçesinde 1000 Adet daire, Adapazarı Ozanlar mahallesinde Tunahan sitesine toplam 190 Daire ve 22 Dubleks, Zonguldak Ereğli ilçesinde 50 adet Daire Adapazarı Karasu mevkiinde Tunahan Sitesi'nde 76 adet dairelerin inşaatlarının anahtar teslimi olarak faaliyetini sürdürmekte olan Ali Rıza Tunahan 1996 yılında Tuna-Han Ltd. Şti. kurmuştur. Tuna-Han Firması halen Ozanlarda devam eden faaliyetlerine, ülkemizin deprem kuşağındaki konumunu dikkate alarak ve özellikle büyük yıkımlara ve kayıplara sebep olan iki büyük depremden sonra 2 katlı konut projelerine ağırlık vermiştir. Konutlarımız rijit (esnemeyen) sistem teknolojisiyle yapılan konut inşaatına ağırlık vermiştir.

Kuruluşundan bu yana, kendi kalitesi ve tecrübesine ayak uydurabilen profesyonel teknik kadrosu ile merkezi yönetimi ve denetimi birleştirerek ülkemizde faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi adına Katıldığı ihalelerde Geyve ilçesinde Geyve anaokulunu, Geyve ilköğretim okulunu ve Geyve Çok Amaçlı Kültür Merkezini inşa etmiştir. İnşa edilen birçok projeye imza atan Tuna-Han İnşaat kısa sürede sektöründeki diğer firmalar arasından sıyrılıp yükselmeyi başarmıştır.

Tuna-Han İnşaat gerek kendi içinde bulundurduğu büro elemanlanıyla, gerekse yıllardır birlikte çalışmış olduğu yetkin ve tecrübeli Teknik kadrosu, Ustalarımızla inşaat konusunda her türlü binanın müşteri odaklı uygulaması, inşası ve tesliminde mümkün olan en sağlıklı çözümü yine mümkün olan en kısa sürede ve mutlaka müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmayı değişmeyen hedefi olarak seçmiştir.

1996 yılından geleceğe uzanan kalite yolculuğumuzda artık bütün çalışanlarımızın katılımı ile oluşturduğumuz kalite güvence sistemi ile çalışmaktayız. Aldığımız her işi zamanında teslim ederek, kendimize yeni bir referans olarak görmekte ve çalışmalanmızın her aşamasında mühendislik ve mimarlık ilkelerinden asla ayrılmayan iyi niyet ve dürüstlükten taviz veımeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Ali Rıza Tunahan (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Site:www.tunahaninsaat.com
E-Posta:
Telefon:(264) 273 18 47
Faks:(264) 277 31 80
Adres:Semerciler Mah. Bosna Cad. 787 Nolu Sokak Adapazarı/Sakarya

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor