Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Sares Wind

Sares Wind logo

Ünvan

Sares Wind Rüzgar Enerji Santralleri Ltd. Şti.

Hakkında

SARES Wind, tüm dünyada müşterilerinin rüzgar türbini taşıma ihtiyaçlarını karşılamak üzere lojistik çözümleri sunmaktadır. Mevcut filosuyla tüm rüzgar türbini tipi ve farklı MW’lardaki türbinleri taşıma olanağına sahip olan SARES Wind, 2009 senesi içerisinde yaptığı yatırımlarla rüzgar türbinlerinin taşınması konusunda, Türkiye’nin en büyük filosuna sahip olan firma olmuştur.

Tam zamanında, hızlı ve güvenli bir biçimde, yüksek hizmet kalitesi ile lojistik çözümler sunan SARES Wind, kendi şirketleri veya partnerleri ile tüm dünyada müşterilerine hizmet etmektedir.

SARES Wind firması bünyesinde bulunan 30-800 ton kapasite aralığındaki 250’yi aşkın vinciyle, tüm dünyada müşterilerinin rüzgar türbini montajında ihtiyaç duydukları vinç hizmetini karşılamak üzere çalışmaktadır.

Sektörünün en saygın dergisi International Cranes’in IC50 2009 listesinde, 14. sırada yer alan SARILAR Group’tan aldığı destekle, rüzgar türbini montaj işlerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak, özel olarak üretilmiş vinçleri müşterilerine sunmaktadır.

Söz konusu özel vinçler arasında nacelle montajını kolaylaştıran kafes boomlu mobil vinçler, gagalı boomlar ve sıkıntılı türbin sahalarının dar yollarında kullanılabilecek daralan paletlere sahip olan vinçler bulunmaktadır.

Her türbin sahasının doğasına uygun, farklı vinç seçeneklerinin hepsini sunalabilecek olan SARES Wind, sağladığı bu seçeneklerle müşterilerine zaman kazandırmakla kalmayıp, toplam saha inşaat masraflarını, hatırı sayılır oranlarda azaltmaktadır.

İletişim Bilgileri
Web Site:sareswind.com
E-Posta:
Telefon:(216) 369 48 55
Faks:(216) 369 48 26
Adres:Bağdat Cad. No:182 Kat:1 Daire:4 Selamiçeşme Kadıköy/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor