Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Norm Bilişim

Norm Bilişim logo

Ünvan

Norm Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Hakkında

Şirketimiz kurumsal firmalara bilgisayar ve server sistemleri, özel yazılım ve ERP danışmanlığının yanı sıra web site ve kurumsal kimlik çalışmaları hizmeti vermektedir.

Kaliteden ödün vermeyen şirketimiz, 11 yıldır bilişim sektörünün içinde yer alan konusunda uzman ve eğitimli çalışma arkadaşları ile satış sonrası hizmet ve teknik destek konularında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı görev bilmiştir.

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan firmamız, müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Temel parametrelerimiz uzman bir kadro ile anahtar teslim projeler sunmak ve bu projelerin altına şirketimizin kalitesini koymak, Norm Bilişim imzasını büyük bir gururla atmaktır.

Norm Bilişimin Çalışma Prensipleri ve Hedefleri

• Müşteri Memnuniyeti Sağlamak

Müşterilerimizin beklentilerine, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satışını veya danışmanlığını yaptığımız ürün ve hizmetlere sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

• Daima İstikrarlı ve Kaliteli Olmak

Kalitede, hizmette ve müşteri ilişkilerinde en iyi olmak, kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ve piyasada lider olmak, ana hedeflerimizdendir.

• Üstün İş Ahlakı ve Çalışma İlkesine Uymak

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı iyi niyet ve anlayışla davranmak yasalara ve ahlak kurallaına daima uymak, ilkelerimizdendir. Kuruluşundan itibaren, Norm Bilişim çalışmalarında çağdaş ileri teknoloji ürün ve hizmetlerin uygun fiyatta satış noktası olmuştur. Şirketimiz çalışanları müşteri memnuniyeti sağlamak, sağlıklı gelişmeyi evrensel ve kalite standartlarındaki ileri teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunmayı amaçlar. Geliştirdiğimiz kurum değerlerini, rekabetin derinleşip güncelleştiği bir dönemde, günümüzün gereklerine uygun bir yönetim felsefesini temel kabul eder.

Tüm şirket çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Rauf Dadın (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Site:www.normbilisim.com
E-Posta:
Telefon:(262) 611 00 31
Faks:(262) 611 00 32
Adres:Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. İmdat Bey Apt. No:37 Kat:2 Daire:4 Gebze/Kocaeli

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor