Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Aktif Grup

Aktif Grup logo

Ünvan

Aktif Grup Bilişim Teknolojileri, Proje Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Hakkında

Aktif Teknoloji Hizmetlerinin 2003 yılında bilişimde servis destek ve danışmalık hizmetleri sunarak başladığı yolculuğu, bugün beş kulvarda Güçlü Alt yapısıyla devam ediyor. Bilişimi her yönüyle kavrayan ve alanındaki gelişmeleri gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yakından takip eden bir kurum olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin komple çözümler içermesi için çaba harcıyoruz.

Son olarak ERP Çözümlerini hayata geçirerek, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazesini genişlettik. Aktif Teknoloji olarak "işe yarayan bilişim" sloganıyla hareket ediyor ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda en yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Kurumsal danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşterilerimize daha kapsamlı ve tam anlamıyla onların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmet sunabilmek amacıyla yazılım alanındaki hizmetlerimizi yoğunlaştırmış bulunuyoruz.

Son dönemde büyük hız kazanan kurumsal danışmanlık, proje, servis destek ve yazılım hizmetlerimizin yanı sıra bireysel ve kurumsal eğitimlerimizi de artan bir kaliteyle sunmaya devam ediyoruz. Saha tecrübesi olan bir kadroyla hizmet veriyor ve yurtiçi ile yurtdışında edindiğimiz bilgi birikimini, ülkemiz iş dünyasının hizmetine sunuyoruz. Her sektör için gelişmiş ve ayrıntılı çözümler üreterek, müşterilerimize özel çözümler geliştiriyoruz. Çözüm ortaklığı yaptığımız; DELL, HP ASP, Authorized Service Provider, CA Authorized System Reseller, Microsoft Certified Partner&Network Specialist, Live Vault Platinium Partner, News Paper, Cisco Yetkili Satıcısı, Checkpoint Reseller, Citrix Authorized Reseller) Cisco ve işletmemiz bünyesiyle kurum içindeki kalifiye bilginin iş süreçlerine dönüşmesi sağlanırken, bu iş süreçleri neticesinde ortaya çıkacak olan yazılım ihtiyaçlarına ise 'yazılım birimimiz ile karşılık veriyoruz. Kısacası, "işe yarayan bilişim"i komple ve eksiksiz çözümlerle iş dünyamızın hizmetine sunuyoruz.

Bugüne dek yanımızda olan, bizlere güvenen tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bilişim alanında en kaliteli hizmeti onlara ulaştırmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımıza asla ara ve ödün vermeyeceğimizi beyan ediyoruz.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Fikri Şatir (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Site:www.aktiftek.com
E-Posta:
Telefon:(262) 642 72 00
Adres:Osman Yılmaz Mah. İstasyon Cad. No:626 Gebze/Kocaeli

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor