Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Neomarin AVM

Neomarin AVM logo

Hakkında

2009 yılı Nisan ayında açılan, yıllık 8 milyon ziyaretçinin hedeflendiği Neomarin Alışveriş Merkezi projesinde, konusunda uzman kurumlarla işbirliği yapılmıştır. Krea Grup tarafından geliştirilen ve Merrill Lynch GPI öncülüğünde, 14 global yatırımcıdan oluşan Bref'in (Bosphorus Gayrimenkul Yatırım Fonu) yatırımcısı olduğu Neomarin Alışveriş Merkezi, Krea Grup iştiraki Reval tarafından yönetilmektedir.

Neomarin Alışveriş Merkezi, Anadolu Yakası'nın kentsel alt ve üst yapı çalışmalarıyla dikkat çeken bölgesi Pendik'te uluslararası standartlardaki ilk AVM olarak hizmet vermektedir. Özgün mimari konseptti, aile ve çocuklara yönelik yaklaşık 3.000 m2'lik eğlence merkezi Safari Park'ı ileri teknoloji ile planlanmış su ve ışık oyunları ile klasik bir alışveriş merkezinin dışında adeta bir çekim merkezidir.

17 metre yükseklikteki su duvarı ve şelaleleri, 160.000 kristalden oluşan Yaşayan Kristaller Meydanı ve 400 adet el yapımı özel cam Martı Galerisi ile Neomarin Alışveriş Merkezi, "Yeni Nesil AVM" özelliği taşımaktadır. Neomarin Alışveriş Merkezi, toplam 35.000 m2'lik bir alan üzerinde 81.500 m2 kapalı alana, 36,000 m2'lik kiralanabilir alana ve 1.250 araçlık kapalı otoparka sahiptir.

Hergün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet veren Neomarin Alışveriş Merkezi'nde Carrefour-SA, Deichmann, Mavi Jeans, Nike, LCW, FLO, Gülaylar Altın, Altınbaş, Bimex, Teknosa, Safari Park gibi dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen markalarından oluşan 6'sı büyük toplamda 140 mağaza bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.neomarin.com.tr
E-Posta:
Telefon:(216) 670 12 00
Faks:(216) 670 12 04
Adres:Kaynarca Mah. E-5 Yolu üzeri Tersane Kavşağı No:9 Pendik/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor