Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Pendorya AVM

Pendorya AVM logo

Hakkında

Türkiye'nin ilk özel sermayeli yatırım bankası olan Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın (TSKB) iştiraki, TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (TSKB GYO) ilk yatırımı olan Pendorya Alışveriş Merkezi, 17 Aralık 2009 tarihinde "Hediyeli bir dünya" sloganıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Pendorya, 8500 m2'lik alanda hizmet veren, dünyanın ve Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden Kipa ve Avrupa'nın en büyük elektronik marketlerinden olan 5500 m2'lik Media Markt başta olmak üzere; toplam 80000 m2 kapalı alana sahip 105 mağazası ve Maltepe-İzmit güzergahı üzerinde yer alan ilk sinema kompleksi olan 8 salonlu AFM sineması ile ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yeni konut bölgeleri, marina, üniversite, teknopark ve fuar alanı gibi yatırımlar ile hızlı bir gelişim trendi gösteren Pendik'te, sahile 1,5 km ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na 8 km mesafede yer alıyor. Ayrıca E-5 üzerindeki merkezi konumuyla Pendorya, sadece Pendiklilerin ve bölge halkının değil, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor.

Gün ışığından verimli şekilde faydalanmak üzere tasarlanan ferah iç mekanları ve yaz-kış rahat edebileceğiniz, insan doğasına uyumlu açık alanlarıyla Pendorya, bir alışveriş merkezinin ötesinde, ziyaretçilerine eğlenceli bir sosyal yaşam alanı sunuyor.

"Hediyeli bir dünya" sloganıyla ziyaretçileriyle buluşan Pendorya AVM'nin özel kartı PendoryaCard ile ziyaretçiler, AVM'ye her girişte ve burada yaptıkları her alışverişte hediye puan topluyor. Bu puanlar ile ziyaretçiler, Pendorya'nın düzenlediği etkinliklerden öncelikli olarak yararlanırken; yemekten tatile, kurs ve seminerden konser ve maç biletlerine kadar birçok sürpriz hediyeler kazanıyor.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.pendorya.com
E-Posta:
Telefon:(216) 670 20 80 (10 hat)
Faks:(216) 670 20 90
Adres:Çamçeşme Mah. Tersane Cad. Fabrika Sok. No:5 34899 Pendik/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor