Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Aktival Kimya

Aktival Kimya logo

Ünvan

Aktival Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hakkında

Kalite Politikamız

Aktival Kimya, 10 yılı aşkın bir süredir profesyonel, üstün hizmet anlayışıyla üretiminden son kullanıcıya varan sürecin her aşamasında uzman kimyagerleri, kalite kontrolörleri, ar-ge laboratuarı, ambalajlama ve sevkiyatında uzmanlaşmış bir kadroyla çalışmaktadır. İlk günkü heyecanımızı her dem taze tutarken sektörümüzdeki yeni bilgi ve teknolojileri de yakından takip ediyor, ürün geliştirme ve üretim sürecine bu yeni bilgi ve teknolojileri uygulayarak dünya kalitesinde ürünler üretiyoruz.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz 600'ün üzerindeki ürünümüzün tamamı titiz ve itinalı çalışmalarımızın göstergesi ve tasdiki olmak üzere “ISO 9001:2000/14000:2004 Kalite Güvence Belgeleri, TSE ve TSEK Kalite Belgeleri” ne haiz olarak Sağlık Bakanlığı Üretim Ruhsatına sahip üretim tesislerimizde üretilmektedir.

Türkiye'de endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri pazarındaki duruşu; oluşturduğu bayilik ağı sistemi, profesyonel satış - pazarlama ekipleri, konusunda uzman teknik personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vizyonudur. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanına da gerçekleştirdiği ihracatta deterjan ve ekipmanları ile birlikte Naxauto markalı ürünleri ile bir dünya markası olmak için hedef yükseltmiştir. Lewinax ve Leal Markalı ürünlerin üretimlerinde de dinamizmini artırarak, önemli projelere imza atmakta iç ve dış pazar potansiyelini sürekli arttırmaktadır.

Çevre ve insan sağlığına uygun kaliteli ürün üretmeyi ve sürekli iyileştirmeyi amaçladık. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlamak anlayışından yola çıkarak, bütün personelimizle birlikte kalite politikamızdan ödün vermeden ürün alanında sektörün lideri olmaya kararlıyız. Çalıştığımız firmaların talepleri üzerine soruna ve ihtiyaca bağlı özel ürün geliştirilmesi ve ürünlerimizin kullanımı ile alakalı teçhizatın “promosyon” olarak tedariki de karşılıklı mutabakata bağlı olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Kerem Taşer (Diğer)
Web Site:aktivalkimya.com
E-Posta:
Telefon:(216) 304 02 10 Pbx
Faks:(216) 304 02 11
Adres:İstanbul Boya ve Vernikçiler Toplu İş Yeri San. Sit. Orta Mahalle Atayolu Caddesi No:8/40 Tuzla/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor