Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

YeniÇarşım.com

YeniÇarşım.com logo

Ünvan

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacilik A.Ş.

Hakkında

Hürriyet, ekonominin bileşenleri olan sanayi, ticaret, finans, pazarlama ve reklam gibi alanlarda özel ekler, haberler, eleştiriler, araştırmalar ve seminerler ile Türkiye ekonomisinin bugünkü gelişmişlik düzeyine gelmesinde oynadığı rolü, dijital çağda da sürdürme amacıyla hareket etmektedir.

1 Temmuz 1954’te başlayan seri ilan uygulamasıyla Hürriyet, alıcıyla satıcıyı buluşturarak, milyonlarca insanın aradığını en elverişli koşullarda bulmasını sağladı. Hürriyet internet grubunda yer alan; hurriyet.com.tr, yenibiris.com, hurriyetemlak.com, hurriyetoto.com, hurriyetaile.com, hurriyetkiyasla.com, tipeez.com ve yakala.co ile bilginin ve içeriğin paylaşılmasında öncü bir rol üstlendi.

Hürriyet şimdi de, bu misyonu dijital ticarette de devam ettirmek amacı ile alıcıların ve satıcıların buluştuğu yepyeni bir e-ticaret platformu olan Yeniçarşım.com u hayata geçirdi.

Yeniçarşım.com; Hürriyet’ in 63 yıllık tecrübesi ile müşterilerimizin en geniş ürün yelpazesine kolaylıkla ulaşabilecekleri, zaman kaybetmeden en iyi ürünü en uygun fiyata bulabilecekleri ve gerçek mağazalardan alışveriş yapabilecekleri güvenli bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

İş ortaklarımız, bir mağaza açarak, Yeniçarşım.com’ un sunduğu avantajlardan faydalanabilmekte, ürünlerini kolayca sergileyebilmekte, daha çok müşteriye tanıtabilmekte ve satışlarını arttırabilmektedirler.

Yeniçarşım.com olarak, sayısı her gün artan değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizin desteği sayesinde hedeflediğimiz başarı ile, Hürriyet isminin tüm Türkiye’de bir kez daha güvenle anılmasını sağlayacağız.

Keyifli alışverişler dileriz.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Elif Bakiler (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)
Web Site:www.yenicarsim.com
E-Posta:
Telefon:(212) 326 94 94
Faks:(212) 245 16 79
Adres:İnönü Caddesi No: 40 Gümüşsuyu 34437 Taksim Beyoğlu/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri