Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Doruk Air

Doruk Air logo

Ünvan

Doruk Hava Taşımacılık Tic. ve San. Ltd. Şti.

Hakkında

Doruk Air, 1994 yılından bu yana hava taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Faaliyetleri ; Yolcu, yük ve hava kargo taşımacılığı, uçak ve helikopter kiralama hizmetleri, hava taksi hizmetleri, özel charter uçuşları, helikopter ve uçak turları, kargo helikopteri işletmeciliği. Uçuş merkezleri: İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara.

Başlıca Uçuş Hizmetleri

Hava Kargo Taşımacılığı; Doruk Air taleplere bağlı olarak kargo uçaklarıyla yurt dışına Full Charter bazında hava kargo nakliye uçuşları düzenlenmektedir. Kargo uçaklarının kapasiteleri uçak tipine göre 5,5 ton, 17 ton, 43 ton, 110 ton ve 120 ton arasında değişmektedir. Taleplerin, çıkış, varış havalimanı, cins, ağırlık ve hacim bilgileri ile beraber bildirilmesine ihtiyaç duyulur. Uçuş merkezlerimiz: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana.

Özel Uçak Kiralama Hizmetleri; Doruk Air, İstanbul, Ankara ve Antalya'dan dünya üzerindeki herhangi bir yere özel iş seyahat jetleri ile özel uçak seyahatleri düzenler. İş seyahatleriniz ve özel gezileriniz için siz filodaki mevcut uçaklardan istediğinizi seçin. Ne zaman uçmak istediğinize karar verin ve bizi arayın. Uçuş Merkezlerimiz İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara. Uçaklarımızla yapacağınız tüm uçuşunuz boyunca VIP ayrıcalığını yaşayacak, emniyeti ve konforu hissedeceksiniz.

Helikopter Kiralama Hizmetler; Helikopter ile yolcu transfer uçuşları, helikopter panaroma gezileri, günübirlik helikopter turları, helikopter ile fotoğraf ve video film çekim uçuşları. İhtiyacınıza göre bizim ile görüşerek helikopter uçuşlarınız için siz filodaki helikopterlerden istediğinizi seçin. Ne zaman ve nereye uçmak istediğinize karar verin ve bizi arayın. Helikopter uçuş merkezlerimiz: İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara. Özel günlerde sevdiklerinize sürpriz mi yapmak istiyorsunuz, helikopter ile uçuş zevkini sizde yaşayın.

Kargo Helikopteri İşletmeciliği; Helikopter ile hava kargo taşımacılığı, kargo helikopterleri ile asılı, harici yük ve kargo taşımacılığı, proje taşımacılığı, makina ve ekipmanların helikopter ile nakli, teleferik hatlarının helikopter ile nakli ve montajı, orman yangın söndürme hizmetleri.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Hasan Ören (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)
Web Site:www.dorukair.com
E-Posta:
Telefon:(242) 311 77 40
Faks:(242) 311 77 39
Adres:B. Onat No:80 Muratpaşa/Antalya

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri