Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Dayland

Dayland logo

Ünvan

Dayland Gıda Temizlik Kimyevi Madde Makina Pazarlama İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.

Hakkında

DAYLAND olarak, ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak üzere çıktığımız yolda, tecrübemizle,ilkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturuyor.

1995 yılında ticarete adım atan Dayland ailesi emekle olgunlaştırdığı birikimini, Kimyevî Madde ve Makine alanındaki faaliyetlerine taşıdı. Profesyonel Temizlik Ürün ve Sistemleri ile Kimyasal Ürün Gruplarından oluşan iki temel kategoride sunduğumuz hizmet ve ürünler, Dayland adını kalite ve güven ile beraber anılır hale getirdi. Bursa'da bulunan Merkez'imizin yanı sıra servis kalitemizi arttırmak amacıyla, İstanbul Anadolu Yakası ve Eskişehir'de bulunan şubelerimizle hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Ürün ve hizmet kalitesini, bir bütün olarak ele alıyor, yakaladığımız yükseliş çizgisini; ödün vermediğimiz değerlerden, istikrarlı ve tutarlı yapımızdan beslenerek yükseltiyoruz.

Kendi bünyemizde yaşattığımız üretken devamlılık, iş yaptığımız tüm kuruluşlarla ilişkilerimize de daima yansıdı. Müşteri ihtiyaçlarını gözeten, duyarlılıkla karşılayan, geniş ürün yelpazesiyle katma değerli çözüm sunan gelenekleşmiş hizmet anlayışı, kimliğimizi belirleyen önemli unsurlar arasında yer aldı. Sağladığımız eksiksiz müşteri memnuniyeti ise, gayretlerimize her aşamada ilham verdi.

Çalışanlarımızın refah ve mutluluğunu önceleyen yaklaşımımız, saygı ve dostluğun hakim olduğu insan ilişkileri, sadakatli yol arkadaşlıkları iç işleyişimizin esaslarını oluşturdu. Beraber yola çıktığımız arkadaşlarımızın yanı sıra, aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da aynı uyuma eşlik ederek, enerjilerini büyüyen geleceğimize kattılar.

Kurumsal kültürümüzden, köklerimizden, geleneğimizden hız alıyoruz.

Günden güne genişleyen dinamik varlığımızla, projelerimizle, dinmeyen heyecanımızla, daha güçlü bir geleceği bugünden hazırlıyoruz.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Orhan Annaç (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)
Web Site:dayland.com.tr
E-Posta:
Telefon:(224) 443 39 40 Pbx
Faks:(224) 443 39 50
Adres:Demirci Mah. Ahıska Cad. No: 169 Çalı Yolu 2. km. Nilüfer/Bursa

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor