Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Kimberly-Clark

Kimberly-Clark logo

Ünvan

Kimberly-Clark Tüketim Malları San. Tic. A.Ş.

Hakkında

137 yıllık bir geçmişi olan, rekabet ettiği sekiz tüketici ürün kategorisinin beşinin yaratıcısı (tuvalet kağıdı 1890, kağıt havlu 1907, hijyenik kadın pedi 1920, kağıt mendil “Kleenex” 1924, çocuk bezi “Drynites” 1989), 2009’de net satışı yaklaşık 19.1 milyar dolar olan, 53 bini aşkın çalışanıyla 37 ülkede üretim, 150 ülkede satış ağı bulunan, ürünlerini dünyada her gün 1,3 milyar insanın kullandığı Türkiye’de Huggies, Kotex ve Depend, dünyada ise bu markalara ilave olarak Kleenex, Scott gibi segmentlerinin önde gelen markalarıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimizin büyüme stratejisi çerçevesinde Türkiye’nin de yer aldığı BRICIT (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin, Endonezya ve Türkiye) ülkeleri çok önemli bir yer tutuyor.

Türkiye pazarına Kimberly – Clark olarak 2005 yılında giriş yaptık. 2005 yılından bugüne Türk tüketicisinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, küresel deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi fikirlerimiz ile Huggies ve Kotex markalarımızın pazar paylarını %10’nun üzerine çıkartarak ulusal zincir mağaza satışlarında iki numaraya yükseldik. 2010 yılında da yenlikçi ürünlerimizin yanı sıra yenilikçi pazarlama inisiyatiflerimiz ile de büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Dünyada; toplumla bütünleşme, değer yaratma ve İK uygulamaları konusunda önemli bir yere sahip olan şirketimiz, Türkiye operasyonlarında da tüketicilerin hayatında değer ve fark yaratacak, topluma katkı sağlayacak başarılı projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda 2006 yılından beri Çekül Vakfı ile beraber yürüttüğümüz “7 Ağaç” kampanyasıyla bugüne dek yaklaşık 10 bin adet ağaç dikimi gerçekleştirdik.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.kimberly-clark.com.tr
E-Posta:
Telefon:(216) 410 81 82
Faks:(216) 410 81 92
Adres:Bayar Cad. Şehit İlknur Keleş Sok. No:3 Dural Plaza K:5 Kozyatağı Kadıköy/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor