Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Nova Reklam

Nova Reklam logo

Ünvan

Nova Reklamcılık Dekorasyon San. ve Tic. A.Ş.

Hakkında

Nova olarak, uluslararası pazarlarda dünyanın en saygın ve en güçlü perakende zincirlerinin satış merkezlerinin kimliklendirilmesi ve mağaza iç donatımı alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Kurumsal imaj yenileme projelerinde, müşterilerine azami değer yaratma bakış açısıyla hizmet veren, tasarımdan proje yönetimine, üretimden montaja, çalışmalarıyla müşterilerinin haklı takdir ve tercihini kazanmış bir şirketiz.

1978 yılında kurulan NOVA Reklamcılık, bugün personel sayısı, iş hacmi ve ciro büyüklüğü açısından sektöründe lider firmadır. Açık hava reklamcılığına yönelik ürünlerle başlayan üretim daha sonra akaryakıt istasyonları, bankalar, otomobil plazaları, şehir mobilyaları, ve kurumsal kimlik kazandırma çalışmaları ile devam etmektedir.

NOVA, Kuruluşunun 10. yılında açık hava reklamcılığında önemli bir yeri bulunan akaryakıt istasyonlarının üretimine başlamıştır.

1990'lı yıllarda NOVA hem üretim hem de hizmet verdiği faaliyet alanlarını geliştirmeye devam etmiş, üretimi Kurtköy/Pendik'de yeni oluşturulan fabrikasına taşımıştır.

2000 yılından itibaren NOVA kendisine hedef olarak belirlediği Avrupa'nın 1 numarası olmak ve dünya devleri arasında yer alma yolundaki amacına emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Temel üretim alanı olan açık hava reklamcılığının yanı sıra şehir mobilyaları, büro içi dizayn ve tasarıma yönelik ahşap malzeme üretimi ve kurumsal kimlik kazandırma çalışmalarında Avrupa ve Dünya'da birçok ülkede faaliyetlerine devam etmektedir.

NOVA, Türkiye'deki çalışmalarının yanı sıra Avrupa'da NOVA EUROPE ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizde açık hava reklamcılığında en çok bilinen ve en büyük firma olma gururunu taşımaktadır.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Albert Benhabib (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)
Web Site:www.nova-tr.com
E-Posta:
Telefon:(262) 444 66 82
Faks:(262) 677 71 63
Adres:GOSB Doğu Kapısı Karşısı Pelitli Köyü Gebze/Kocaeli

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor