Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Fagor

Fagor logo

Ünvan

Fagor Endüstriyel Dayanıklı Tüketim Mamulleri San. ve Tic. A.Ş.

Hakkında

Fagor Endüstriyel, 1960 yılında otel ve catering sektörü için emaye endüstriyel pişiricilerin üretimi ile faaliyetine başlamış ve kısa zaman içerisinde çamaşır ve bulaşık makinelerinin de üretimine geçmiştir. Fagor Endüstriyel zaman içerisinde ürün ve hizmet ağını genişleterek pişirici ürün gamını geliştirmiş, fırınlar, ticari soğutucular, açık büfe teşhir üniteleri, ütüler, pres kurutucular ve çamaşırhane ile ilgili aksesuarları ürün gamına eklemiştir.

1997 yılında Cordoba, Lucena fabrikasının açılması ile ticari soğutma ekipmanlarının üretimine başlamıştır. Bu fabrikayı Meksika, Polonya ve Türkiye’de açılan ticari soğutma fabrikaları takip etmiştir.Fagor Endüstriyel Bask ülkesinin birinci, İspanya’nın 7. büyük sanayicisi olan Mondragon Grubu’nun bir parçasıdır. Mondragon Grup, 260 şirketi ve yaklaşık 93.000 çalışanı ile finans, sanayi ve perakende alanlarında faaliyet göstermektedir. Grubun ülke dışında 70’ten fazla şirketi bulunmaktadır.

Kendi temsilcilikleri ve distribütörleri ile dünya çapında sektörünün liderleri arasında olan Fagor Endüstriyel, 1999’dan beri Fagor Türkiye genel merkeziyle Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Faaliyete geçtikten kısa bir süre sonra her yıl yaklaşık %100 büyüme göstermiş, Ekim 2005’te Gebze’de, Türkiye’de sektörün ilk seri üretim bandı sistemine sahip soğutma ekipmanları fabrikasını kurmuştur. Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde 15 dönüm arazi üzerine ilk etapta 5 bin m2'lik alana inşa edilen fabrika, Türkiye’nin tüm buzdolabı talebini karşılayacak kapasiteye sahiptir. 2008’de inşasına başladığı 11.000 m2 alanı bulunan bulaşık makinesi fabrikasını da tamamlamıştır.

Türkiye'nin yanı sıra komşu ülkeler, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu Ülkeleri’nin de taleplerine cevap veren Fagor Türkiye’nin sorumluluk alanına 14 ülkede 600 milyonluk nüfus girmektedir.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.fagor.com.tr
E-Posta:
Telefon:(262) 751 10 31
Faks:(262) 751 10 32
Adres:Güzeller Org. San. Bölgesi İnönü Mah. Balçıkyolu Üzeri Gebze/Kocaeli

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor