Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Magic Akademi Pizza

Magic Akademi Pizza logo

Ünvan

Magic Akademi Pizza

Hakkında

Magic pizza 1998 yılında ABD’nin New Jersey eyaletinde yatırımcı kardeşlerden, Serkan Gündüz tarafından küçük bir pizza işletmesi olarak kurulmuştur. 2002 yılında Türkiye’ye tamamen dönüş yapan Serkan Gündüz, gıda sektöründeki büyük şirketlerde yöneticilik yapan ve franchise işletme sahibi olmuş, Gündüz kardeşler ile birlikte, 2003 yılında bir aile şirketi olarak % 100 yerli sermaye ile Magic Akademi Pizza adı altında ilk yatırımını Pendik’te yapmıştır...

Magic Akademi Pizza; güçlü vizyonu, hızla kurumsallaşan sağlam yapısı ile % 100 Türk firması olarak, ulusal gıda zinciri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Üstün hizmet anlayışımız, ürün kalitemiz, müşteri memnuniyetimiz ve çalışanlarımıza verdiğimiz önem değişmez prensiplerimizdir.

Franchising ortaklığımız; uygun fiyatlarla kaliteli şubeler açarak, yatırımcısına sektörü detayları ile anlatıp kar yapmasını sağlayan kurumsal bir ortaklık anlayışıdır. Önümüzdeki dönemde deneyimlerimizi kaliteli ürün ve hizmetlerimizi daha da yaygınlaştırabilmek için, vizyonumuza uygun, belirlediğimiz amaçlara beraberce ulaşacağımıza inandığımız yatırım ortakları arıyoruz...

Stratejik ve lojistik destek anlamında, şubelerimizin ürün ihtiyacını,üstün kalite anlayışında personel eğitimini, üretim faaliyetlerini, standart, kaliteli, hijyenik ve daha ekonomik karşılayabilmek adına 2006 yılında Çınar Gıda Ltd Şti merkezi anlamda tarafımızdan kurulmuştur. Bu şirketimiz Johnson Diversey, Unilevler, Nestle gibi Dünya devleri ile gıda mühendisleri esliğinde ar-ge araştırması yaparak, ilgili eğitimler alıp bu bilgileri personeline yansıtmaktadır.

Türk damak tadına uygun pizzalar üreten, geniş menü seceneği bulunan Magic Akademi Pizza ürünlerini, mutlaka alarak denemenizi ısrarla tavsiye ederiz.

PENDİK ŞUBESİ: Batı Mah. Ankara Cd, adresinde bulunan Pendik Şubesi 2003 mayıs ayındahizmete girmiştir. 2 Katlı restaurantımız 500 m2 olup, 180 kişilik oturma kapasitesine sahiptir. Restaurant alakart servis olup, eğitilmiş motor kuryeleri ile de ev ve işyerlerine paket servisi yapmaktadır. Pendik merkezdeki en işlek cadde de bulunan şubemiz trafiğe kapalı olup, yaya sürkulasyonu çok yoğun olan bir bölgedir. İDO deniz işletmelerine 500 m, Pendik Emniyet Müdürlüğüne 100 m, otobüs ve merkez duraklarına 1 km, İstanbul Tersanesi( Pendik Tersanesi) 3 km, tren istasyonuna 1 km, yeni yapılan ve çok yakında da faaliyete girecek olan marinaya da 700 m uzaklıktadır. Restaurant içinde çocuk oyun alanı, sigara içilmeyen ve içilen bölüm, acık ve kapalı mekanı olup deniz manzaralıdır.

TUZLA ŞUBESİ: 2005 Nisan ayında kurulan Tuzla Akademi Şubesi 100 m2'lik bir alanda 40 kişilik oturma kapasitesi ile hizmete girmiştir. Restaurantımızda alakart servisle birlikte, eğitimli motor kuryeleri ile paket servis yapılmaktadır. Tuzla merkezde bulunan şubemiz , Tuzla Piyade Okuluna 1 km, Adliye Sarayına 500 m, İstanbul Teknik Ünv. Tuzla kampusüne 1 km, Tuzla Tersanesine 3 km, Deniz Harp Okuluna 2 km, Emniyet Müdürlüğüne ve sahile 500 m mesafede bulunmaktadır.

UYDUKENT ŞUBESİ: 2005 Ağustos ayında kurulan Uydukent Şubesi toplu konutların daha çok yoğun olduğu bölgede bulunmaktadır. Şubemiz 130 m2'lik bir alanı olan 80 kişilik bir oturma kapasitesine sahiptir.Sabiha Gökçen hava alanına 1 km, Sabancı Ünv. 4 km,Tuzla mermerciler, kimyacılar ve boyacılar sitesine 7 km mesafededir.

MALTEPE ŞUBESİ: 2006 Aralık ayında hizmete giren Maltepe Şubesi. 100 m2 olup, 40 kişilik oturma kapasitesine sahip franchising verilmiş bir şubedir. Toplu konutların yoğun olduğu bölgede acılmış olan Maltepe Şubesi sahile 500m, Maltepe merkeze 1 km, Dragosa 1 km mesafededir.

GEBZE ŞUBESİ: Hacı Ahil Mah. Zubeyde Hanım Cd. Gebze adresindeki sube 2007 Ekim ayında hizmete girmiştir. Franchising bir şubedir. 150 m2 ve 100 kişilik oturma kapasitesine sahip iki katlı restauranttır, alt katında çocuk oyun alanı bulunan şube konsept itibarı , hizmet ve kalite anlayış ile Gebze’de bir ilk olmuştur…

ÇINAR GIDA LTD ŞTİ: Sultanbeyli Aytop Gıda Toptancılar Sitesinde 2006 Mayıs ayında hizmete giren Çınar Gıda ürün üretimi, personel eğitimi, tüm şubelerin lojistik desteğini kaliteli, standart, hijyenik ve daha ekonomik karsılayabilmek adına kurulmuştur..

İletişim Bilgileri
Yetkili:Serkan Gündüz (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Site:www.akademipizza.com/default.aspx
E-Posta:
Telefon:(216) 483 72 82
Adres:Batı Mah. Ankara Cad. No:96 Pendik/İstanbul

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor