Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

BilSoft Yazılım

BilSoft Yazılım logo

Ünvan

BilSoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkında

BilSoft Yazılım; web yazılım, tasarım, hosting, e-ticaret, internet danışmanlık hizmetleri ve ticari yazılım hizmetleri vermek üzere 2005 yılında kuruldu.

Teknoloji ile rekabetçi şirket olma arasındaki hızla güçlenen bağlantı, işletmeleri gelişen teknolojiye ayak uydurma konusunda değişik konularda yatırımlara yöneltmektedir. Online Otomasyon Sistemleri ve E-Ticaret çözümleri işletmeleri günümüz teknoloji imkanlarıyla buluşturan, rekabetçi firma olma yolunda fark yaratan konulardır.

Firmamız özellikle bu konularda çalışmalarına yoğunlaşmış ve online otomasyon sistemleri hazırlamıştır. Özellikle Okul Web Otomasyon sistemi ile Türkiye'de bir ilke imza atmış, okulların internet ortamında yer almasını sağlayacak öğrenci-veli-öğretmen-idareci ilşkilerini güçlendirecek bir sistem hazırlamıştır. Türkiye'de 100'ün üzerinde okul tarafından kullanılan bu yazılım büyük ilgi görmüştür.

2006 yılında özellikle web yazılımcılığı üzerinde çalışmalarımızı yoğunlaştırıp 40 kadar firma ve kurumun internet projelerini geliştirdik. Bu kapsamda bir çok e-ticaret sistemi, online takip sistemleri ve üye takip sistemi geliştirdik. Özellikle Memur-Sen ile ortak geliştirdiğimiz Sendika Üye Takip sistemi ile sendikalar için gelişmiş özelliklere sahip web tabanlı bir üye sistemi hazırladık.

2007 yılında faaliyet alanımızı genişleterek ticari yazılımlar hazırladık. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırladığımız ticari paket programımız ile cari işlemler, banka, stok, kasa, taksit gibi işlemlerin kolay bir şekilde kullanılması sağlandı. Program otomatik yedekleme ve web destek modülü sayesinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Geliştirdiğimiz bütün bu ürün ve hizmetlerimizin avantajlarının bilincinde olan BilSoft, dengeli büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu çalışma prensiplerinden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemekte, bu da BilSoft'un sektördeki konumunu gün ve gün güçlendirmektedir.

BilSoft, uyguladığı strateji ile esnek, değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.

İletişim Bilgileri
Yetkili:Ahmet Veli (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Site:bilsoftyazilim.com.tr
E-Posta:
Telefon:(380) 523 87 52 Pbx
Faks:(380) 512 13 57
Adres:Camikebir Mah. Cevat Şahin Sok. No:15/A Düzce Merkez/Düzce

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor