Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Pay Geri Dönüşüm

Pay Geri Dönüşüm logo

Ünvan

Pay Plastik Geri Dönüşüm

Hakkında

6000 m2'lik yüksek teknolojiyle donatılmış tesisimizde, işletmenizde üretim ve-veya satış faaliyetleriniz sonucunda ortaya çıkan tehlikeli atık ile kontamine olmuş ambalaj atıklarınız yani her tip saç varil,plastik varil ve Ibc’ler,Pay Geri Dönüşüm tesisilerinde cinslerine göre ayrılmakta,daha sonra geri dönüşüm hattına dahil edilerek kontamine özelliğinden ayrılarak yeniden sanayinin kullanımına sunulmaktadır.

Yeniden kullanıma uygun olmayan yıpranmış ambalaj atıkları ise kırılarak küçük parçalar haline getirilir.

İşletmeler bu parçaları direkt olarak belli oranlarda, orijinal hammaddeyle karıştırarak üretim işlerinde kullanabildiği gibi;tekrar eritip katkı maddeleri katarak ikinci sınıf hammadde olarak da kullanabilir.Bir ton plastik ambalaj atığının geri dönüşümü sonucunda 14.000 Kwh enerji tasarrufu sağlanmış olur.Örneğin;Türkiye genelinde tasarruf edilebilecek enerji miktarı yıllık 4.000.000 Megawattır.

Sanayicimize kalan ise kontamine ambalaj atıklarını kanunlara uygun şekilde değerlendirerek sorumluluklarını yerine getirmek olacaktır.

Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği kapsamına giren, tehlikeli atıkla kontamine olmuş ambalaj atıkları, yönetmelik hükümlerine uygun, tehlikeli atık taşıma lisanslı araçlarımız Adr belgeli (Tehlikeli atık taşıma sertifikası) ve SRC eğitimini almış lisanslı sürücülerimiz ile işletmelerden alınarak tesisimize getirilmektedir.

Faaliyetin her aşamasında insan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunmasını öncelikli olarak ele alır ve bunu sürekli olarak ön planda tutar. Pay geri dönüşüm, bu sorumluluklarının yanı sıra bir adım daha atarak, çevre yönetim sistemini oluşturmuş ve ISO 14001 belgesi almıştır. Çevre yönetim sistemi, faaliyetlerin çevreye olan etkilerini veya risklerinin azaltılması anlamına gelmektedir.

Pay geri dönüşüm, ayrıca kalite prensiplerini ve sistemini gözden geçirerek , müşteri ve tedarikçi isteklerinin daha iyi algılanıp gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla ,ISO 9001 kalite belgesine de sahiptir.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.payplastik.com
E-Posta:
Telefon:(282) 727 40 78 Pbx
Faks:(282) 727 46 25
Adres:Yıldırım Beyazıt mah. Yıldız sok. No:26 Çerkezköy/Tekirdağ

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor