Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Gemak Gıda Endüstri Makinaları

Gemak Gıda Endüstri Makinaları logo

Ünvan

Gemak Gıda Endüstri Makinaları ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkında

Gıda sektörüne ve özellikle de süt ve mamulleri üretimine yönelik ekipman üretimi, tedariki ve anahtar teslimi süt işleme tesisi kurulmasında, öncü olan GEMAK’ın temelleri, 1969 yılında atılmıştır. Tecrübesiyle bugüne kadar Türkiye ve İran, Suriye, Ürdün, Yemen, Mısır, Cezayir, Yunanistan, Nijer, KKTC, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan ve Fransa’da müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Başlangıçta inşaat dahil olarak, süt ve süt ürünleri işleme tesisi kuran GEMAK, 1986 yılından bu yana makine imalatına başlamış olup, bu konudaki faaliyetlerini başarı ve profesyonellik anlayışıyla sürdürmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip GEMAK, müşteri ihtiyacını en iyi şekilde belirleyip, buna yönelik en doğru çözümü bulmadaki uzmanlığı, kaliteli hizmeti ve dürüst çizgisiyle bugünlere ulaşmıştır.

Ankara, Hasanoğlan Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 2000 m2lik kısmı kapalı alan olmak üzere 10000 m2lik modern ve yeni tesislerinde, gıda sektörüne yönelik proje, üretim, montaj, satış ve servis bölümleriyle dört dalda faaliyetlerini sürdürmektedir. Süt endüstrisine yönelik olarak, süt toplama ve soğutma merkezleri için komple hatlar, süt alım ve pastörizasyon hatları, pastörize içme sütü ve UHT süt hatları; beyaz peynir, lor, kaşar, dil, örgü, hellim, krem peynir, edam ve gouda gibi bir çok peynir çeşidi için üretim hatları; süt tozu ve peyniraltı suyu tozu üretim hatları; meyve suyu, reçel, marmelat ve pekmez üretim hatlarıyla dondurma ve sütlü tatlı üretim hatları yapmakta; meşrubat, kolalı içecekler, çikolata, margarin, salça vb. üretimi yapan işletmeler için özel ekipman temini ile gıda sektörüne yönelik anahtar teslimi modern tesisler kurmaktadır.

Türkiye ve Bölge Temsilcisi olduğu Alfa Laval, Frautech, Danisco, Ice Group, HPM gibi konularında dünya markası olan firmaların, GEMAK ile uzun yıllardan beri çalışmaları, destek vermeleri, bu konularda da standartları yüksek ve güvenilir bir firma olduğunun göstergesidir.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.gemak.com.tr
E-Posta:
Telefon:(312) 394 77 94 Pbx
Faks:(312) 394 77 95
Adres:Ağaç İşleri Sitesi 21. Cad. 517. Sokak No:12 İvedik O.S.B. Yenimahalle/Ankara

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor