Son Eklenenler

Son Eklenenler

İstanbul, Kartal - Elif Prefabrik

Elif Prefabrik

Prefabrik yapı üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Kocaeli, Gebze - Doraglass

Doraglass

Kaskolu araçlara ücretsiz cam değişim servisi
Kocaeli, Darıca - Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Erpasan Kalıp Ltd. Şti.

Isıcam malzemeleri ve kimyasalları, butil bant, cam mantarları üretimi
Kocaeli, Gebze - CKR ELEKTRİK OTOMASYON

CKR ELEKTRİK OTOMASYON

fabrika otomasyon ürünleri ve genel elektrik malzemeleri bayii
İstanbul, Beykoz - Çiçek Vitrini

Çiçek Vitrini

Türkiye'nin en iyi online çiçek satış sitesi
Reklamlar

Reklam

Gemak Asansör

Gemak Asansör logo

Ünvan

Gebze Makina Elektronik Asansör Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkında

1992 yılında üç ortak tarafından kurulan GEMAK; her türlü yük ve insan taşıyan asansör ve yürüyen merdiven kurmak, bu araçlara ait elektronik sistemler imal etmek, satış sonrası hizmetleri yerine getirerek bu sistemleri kullanıma sunmak amacıyla kurulmuştur.

Müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak için özel projeler oluşturmak, satış sonrası hizmetler konusunda müşterilerine koşulsuz memnuniyet sunmak ve alanında en son, en gelişmiş teknolojileri kullanmak GEMAK’ın temel çalışma prensipleri arasındadır.

1993 yılında T.C.Sanayi Bakanlığı ve TSE’nin gerekli gördüğü tüm şartları yerine getirerek, gerekli izin ve belgeleri alan GEMAK; teknolojinin hızı ile paralel olarak tüm gelişmeleri izlemiş, alanındaki tüm standartlara uyum sağlamış bu yapısıyla büyümesini sürdürerek 2004 Yılında da ISO 9001 sertifikasını ve CE (95 16/AT) belgesini almıştır. Müşterileri ile sürekli fikir ve bilgi paylaşımı içinde olmayı ilke edinen kuruluşumuz, sürekli daha iyiyi üretmek hedefindedir.

Piyasaya sunulan ürünlerde ve hizmetlerde amaç; emniyet koşulları ve kalite standartları üstün, sorunsuz çalışan ve beklentileri en iyi derecede karşılayan çalışmaları hayata geçmektedir.

Bugün konusunda uzman Makine ve Elektronik Mühendislerinin de yer aldığı 18 kişilik profesyonel kadrosu ile hizmet üreten GEMAK; gerek ev yaşamının konfor beklentilerini, gerekse iş hayatının gerektirdiği dinamizmi destekleyen, artı değerler yaratan çözümleri ile her geçen gün daha da büyüyen çizgisini devam ettiriyor.

İletişim Bilgileri
Web Site:www.gemak.biz
E-Posta:
Telefon:(262) 646 39 37 Pbx
Faks:(262) 646 60 20
Adres:Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:14/1 Gebze/Kocaeli

Anahtar Kelimeler
Sektör Bilgileri
Nerede Bulunuyor